Władze

Założycielka i Pierwsza Przewodnicząca Komisji Zakładowej
Krystyna Goszczyńska

Komisja Zakładowa WZZ „Sierpień 80” w Tramwajach Warszawskich


Przewodnicząca Komisji Zakładowej
Regina Szcześniak
Wiceprzewodnicząca
Katarzyna Kwiatkowska
Wiceprzewodnicząca
Elżbieta Pawlak
Sekretarz
Bartosz Bieczysko
Skarbnik
Iwona Garczyńska
Agnieszka Robionek
Magdalena Talarek
Elżbieta Tułodziecka
Sławomir Skowroński
Leszek Bińkiewicz
Zbigniew Rabiński
Piotr Kraków
Anna Trzeciak
Mariusz Szafrański
Paweł Damentko
Marek Kowalski
Grzegorz Szydło
Nina Malec
Bogdan Kasprzak
Marzena Cichocka
Zofia Nowak
Marcin Zagajewski
Sylwia Majczak
Tomasz Olek

 


KOMISJA REWIZYJNA


Przewodniczący
Paweł Socha
Wiceprzewodnicząca
Danuta Roguska
Sekretarz
Aneta Polewaczyk
Członek Komisji
Leszek Szarek
Członek Komisji
Iwona Janucik

 


KOMISJE WYDZIAŁOWE


 


ZET R-1 „Wola”

ul. Młynarska 2
tel. 22 534 55 37

 


ZET R-2 „Praga”

ul. Kawęczyńska 16
tel. 22 511 46 66

Przewodnicząca
Agnieszka Robionek
Wiceprzewodniczący
Hubert Grochowski
Wiceprzewodniczący
Dariusz Żelechowski
Sekretarz
Adam Śliwiński

 


ZET R-3 „Mokotów”

ul. Woronicza 27
tel. 22 548 85 84

Przewodnicząca
Magdalena Talarek
Wiceprzewodnicząca
Anita Janus
Wiceprzewodniczący
Sebastian Darmopuk
Skarbnik
Marek Kowalski
Sekretarz
Marcin Zagajewski

 


ZET R-4 „Żoliborz”

ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 10
tel. 22 569 86 09

Przewodnicząca
Katarzyna Kwiatkowska
Wiceprzewodnicząca
Bożena Prokopczuk
Wiceprzewodniczący
Piotr Kraków
Skarbnik
Zofia Nowak
Sekretarz
Paweł Damentko
Sylwia Majczak

 


ZETiT „T-1”

al. Prymasa Tysiąclecia 102
tel. 22 532 61 01

Przewodniczący
Leszek Bińkiewicz
Wiceprzewodniczący
Mariusz Szafrański
Wiceprzewodniczący
Bogusław Kasprzak
Skarbnik
Robert Zięba

 


ZNT „T-3”

ul. Młynarska 2

Przewodniczący
Sławomir Skowroński
Wiceprzewodniczący
Zbigniew Rabiński
Wiceprzewodniczący
Tomasz Olek
Skarbnik
Leszek Szarek
Sekretarz
Jarosław Piekarski
Łukasz Socha

 


Dyrekcja TW

ul. Siedmiogrodzka 20

Przewodniczący
Elżbieta Tułodziecka
Wiceprzewodniczący
Beata Wyszyńska- Lis
Wiceprzewodniczący
Anna Trzeciak
Skarbnik
Wioletta Krzymowska
Sekretarz
Marek Studziżba