BHP

W dziale spraw poruszanych na Komisji Głównej BHP w Tramwajach Warszawskich, również czekamy na sygnały pracowników, nie tylko motorniczych, nie tylko związkowców. Jeżeli macie pomysł, jak ułatwić swoją pracę, lub tylko zmniejszyć uciążliwość jej wykonywania napiszcie nam o tym. Jeżeli są sprawy w pracowniczej codzienności, które was drażnią, lub zagrażają waszemu zdrowiu a wasz przełożony udaje, że nie słyszy was napiszcie do nas o tym.
Lista tematów jest długa, jednak wystarczy wejść w któryś z linków znajdujący się poniżej a zatytułowany Wnioski Związku, aby zobaczyć, że w zakres spraw BHP można zmieścić całą naszą pracowniczą rzeczywistość. Czy zechcemy ją zmieniać na lepsze zależy tylko od nas.Jeżeli Pracodawca nie będzie znał naszych problemów z pewnością nie zajmie się nimi. Narzekanie na swój los,na przełożonych, nie poprawia warunków pracy i nie zmienia niczyich zachowań, poprawić i zmienić może to wszystko tylko konkretne działanie.

 

W ZWIĄZKU Z BEZPRAWNYM I BEZ NASZEJ ZGODY WYKORZYSTYWANIEM PRZEZ MEDIA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH TRAMWAJÓW WARSZAWSKICH I ZGŁASZANYCH SPRAW PODCZAS KOMISJI BHP USUWAMY WSZYSTKIE PROTOKOŁY POSTANAWIAMY ZAPRZESTAĆ PUBLIKOWANIA TYCH INFORMACJI.

 

Rozporządzenie – Znaki Drogowe z lipca 2003

Znaki Drogowe A.D. 2010

Ustawa o Ruchu Drogowym

Rozporządzenie BHP w Komunikacji Miejskiej